REKLAMA

Dwa dachowania w powiecie koneckim w jedną noc [zdjęcia]

W nocy z niedzieli na poniedziałek, w powiecie koneckim doszło do dwóch zdarzeń drogowych, zakończonych dachowaniem. Pierwsze z nich miało miejsce na drodze wojewódzkiej 728 między Końskimi, a Gowarczowem. Do kolejnego doszło w gminie Smyków.

REKLAMA

REKLAMA

Pierwsze dachowanie miało miejsce tuż za Baryczą w gminie Końskie – „Wczoraj, 54-letni kierujący pojazdem marki Audi, z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. Nie wymagał pomocy medycznej, był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym” – informuje oficer prasowy KPP Końskie sierż. Krzysztof Bernat.

Według informacji przekazanych przez straż pożarną, kierowca jechał sam, a po dachowaniu, wydostać się z pojazdu pomogły mu osoby trzecie. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator pojazdu.

fot. OSP Bębnów

Kolejne dachowanie miało miejsce w gminie Smyków w okolicach miejscowości Salata i Królewiec

– „Około godziny 3:00 w nocy, w miejscowości Salata, w gminie Smyków, przy DK 74, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, 20-latek kierujący pojazdem marki Mazda stracił panowanie nad autem, w wyniku czego  dachował. Kierujący, wraz z 19-letnią pasażerką, w stanie niezagrażającym życiu, zostali zabrani do szpitala” – przekazuje sierż. Bernat.

Foto: PSP Końskie

W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi. Mimo groźnie wyglądających zdarzeń, nikt nie znalazł się w poważnym stanie.

Zdjęcia (OSP Bębnów, czytelnik):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *