REKLAMA

Dwa dni świętowania w Przedszkolu w Smykowie [zdjęcia]

Przedszkolaki ze Smykowa świętowały Dzień Dziecka. Na podopiecznych placówki czekało mnóstwo atrakcji.

REKLAMA

Świętowanie dzieci zaczęły już 31 maja. Na zaproszenie Komendy Powiatowej Policji w Końskich udały się na zabawę do Ogródka Jordanowskiego. Przedszkolaki mogły korzystać z miasteczka ruchu drogowego, pospacerować z alpakami czy pobawić się maskotką świętokrzyskich policjantów Koziołkiem SPOKO (więcej o tym wydarzeniu TUTAJ).

REKLAMA

 

W środę 1 czerwca na podopiecznych czekały kolejne atrakcje: malowanie twarzy, paznokci, czy zrobienie tatuażu, pokaz baniek, zabawy sportowe i taneczne. Nie zabrakło prezentów od dyrekcji przedszkola oraz słodyczy i lodów ufundowanych przez jeden z marketów i rodziców.  Wiele emocji wzbudziło rozbijanie piniat i zabawa w dmuchanych zamkach.

„Wszystkim pięknie dziękujemy za ten cudowny dzień pełen emocji i atrakcji: nauczycielom, opiekunom, obsłudze, Radzie Rodziców, państwu Grażynie i Marianowi Saługa oraz Dawidowi Kołodziejczykowi. A już 14 czerwca odbędzie się wyjątkowa atrakcja, pełna humoru inscenizacja pt. SMURFY w obsadzie nauczycieli, rodziców, księdza, dzieci i mojej osoby” – informuje dyrektor przedszkola w Smykowie Dorota Kołodziejczyk.

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *