REKLAMA

Dwie kolizje w Końskich! Kierowcy nie zatrzymują się na znaku stop! [zdjęcia]

Do dwóch kolizji doszło w piątek wieczorem w Końskich. Obie miały tę samą przyczynę – kierujący nie zatrzymali się na znaku stop przez co wymusili pierwszeństwo. 

REKLAMA

Na rogu Maratońskiej i Południowej zawinił kierowca Volkswagena.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 21:00 na skrzyżowaniu ulic Maratońskiej i Południowej –„Kierujący Volkswagenem Polo 21-letni mężczyzna bez uprawnień, trzeźwy, nie zastosował się do znaku stop jadąc od ulicy Maratońskiej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu audi, którym kierowała trzeźwa 34-latka. Ona poruszała się ulicą Południową. W wyniku tego doszło do zderzenia się dwóch aut” – relacjonuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

21-latek za jazdę bez prawa jazdy odpowie przed sądem.

REKLAMA

Drugie piątkowe zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu przy markecie Kaufland.

Do drugiego zdarzenia doszło chwilę po 22:00 na skrzyżowaniu przy markecie Kaufland –„Kierująca peugeotem 28-letnia kobieta nie zastosowała się do znaku stop i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu od Armii Krajowej w kierunku Lipowej pojazdowi marki Opel, którym kierował 27-letni mężczyzna. W wyniku tego doszło do zderzenia tych aut” – mówi Marta Przygodzka z KPP Końskie.

Sprawczyni została ukarana mandatem. Kierujący byli trzeźwi.

Zdjęcia (z kolizji na rogu Maratońskiej i Południowej):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *