REKLAMA

Dwór w Modliszewicach na makietach 3D. Zobaczcie jego piękno

W Modliszewicach w gminie Końskie znajduje się zabytkowy dwór obronny z XVI wieku. To budowla w złym stanie, a na dodatek nieco zasłonięta roślinnością. Koneckie FaronStudio postanowiło pokazać obiekt na makietach 3D i trzeba przyznać, że bardzo oddają ono piękno dworu.  

REKLAMA
REKLAMA

Renesansowy dwór obronny z XVI wieku znajdujący się w Modliszewicach został zaprojektowany przez Santiego Gucci – architekta urodzonego we Florencji, ale działającego głównie w Polsce. Dwór otacza fosa i nie sposób temu budynkowi odmówić urody. Na makietach przygotowanych przez FaronStudio szczególnie można ją docenić (kliknij by powiększyć):

REKLAMA

Model stylizowany jest na biały marmur –„Model powstał, żeby w jakimś stopniu ocalić budowlę od zapomnienia. Wiem, że praktycznie nic to nie zmieni i raczej nic nie da, ale sentymenty związane z tym miejscem są wystarczającą nagrodą” – mówi nam Bartek Bocheński, twórca FaronStudio.

Na fanpage’u studia (TUTAJ) znajdziecie więcej modeli charakterystycznych obiektów dla Końskich, a niebawem mają pojawić się także całe fragmenty miasta.

Zobaczcie też dwór na realnych zdjęciach z ostatnich tygodni:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *