REKLAMA

Dzieci z Rogowa i Kornicy spędziły bardzo miło tydzień. Jak? [Zdjęcia]

W Kornicy i Rogowie pracownicy MGDK w Końskich organizowali czas dzieciom uczęszczającym do tamtejszych Wiejskich Domów Kultury. To w ramach Wakacyjnego Klubu Dziecka. 

REKLAMA

REKLAMA

Małgorzata Pasek i Urszula Nowicka z Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich poprowadziły dla dzieci z Rogowa i Kornicy tygodniowe wakacyjne zajęcia  rozrywkowe. Uczęszczało na nie dwadzieścioro dzieci w wieku szkolnym w każdej z placówek.

Spotkania trwały od poniedziałku do piątku i odbywały się w budynkach Wiejskich Domów Kultury w Kornicy i Rogowie. Rozpoczęto plastyką. Dzieci malowały na folii spożywczej co tylko chciały. W drugim dniu Paweł Stasiński z MGDK w Końskich był gościem w obu placówkach i nauczał lepienia z gliny i ceramiki. Powstałe prace będą poddane wypalaniu, pomalowane i zabrane do domu przez małych twórców. W środę był dzień idealny na puszczanie latawców czy gry, co uczyniono – grano w bingo i piłkarzyki. Czwartek – bardzo upalny, więc wszyscy zostali w budynku. Rozłożono ekran, włączono film… a poo filmie karaoke.

A w piątek pizza. Rzecz jasna, własnej produkcji. I koniec dobrego! Tydzień upłynął zdecydowanie za szybko.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *