REKLAMA

Dzięki współpracy samorządów i nadleśnictwa powstaną drogi przy lasach [zdjęcia]

W ostatnim czasie Nadleśnictwo Ruda Maleniecka współpracowało z gminami Słupia Konecka oraz Radoszyce. Owocem tej kooperacji jest przebudowa dróg biegnących przez lasy w dwóch gminach – Radoszyce oraz Słupia Konecka. Jedna z dróg to odcinek Sielpia-Wiosna, a pozostałe znajdują się w miejscowościach Wólka i Budzisław.

REKLAMA

„Wspólnymi siłami wraz z Nadleśnictwem Ruda Maleniecka poprawiliśmy stan drogi biegnącej przez las na odcinku Wiosna-Sielpia” – mówi Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

REKLAMA

W Słupi Koneckiej kolejny etap działań nad drogami przewidziany jest na 2020 rok – wtedy to powstanie droga w Wólce. Teraz oddano do użytku odcinek w Budzisławiu.

Inwestycje były wspólnie realizowane przez Nadleśnictwo Ruda Maleniecka dysponujące środkami Lasów Państwowych oraz samorządów gmin Radoszyce oraz Słupia Konecka.

REKLAMA

One thought on “Dzięki współpracy samorządów i nadleśnictwa powstaną drogi przy lasach [zdjęcia]

  1. A kiedy nadleśnictwo wyremontuje drogę Pardołów – Odrowąż którą dosłownie zaorały auta przy wycince okolicznych lasów. Zrobili rów na dużej długości środkiem jezdni na ok. pół metra głębokości i co … zasypali kamykami, piachem ubili kołami i wydaje im się, że jest ok ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *