REKLAMA

Dzień Dziecka w Przedszkolu na Leśnej [fotorelacja]

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z przedszkola „Na Leśnej” gościły w jednej z koneckich sal zabaw. Mogły tam skorzystać także z usług ze znajdującego się tuż obok salonu piękności. 

REKLAMA

Przedszkolaki z przedszkola „Na Leśnej” gościły w saloniku kreatywnym „No i fajnie” Kamili Fornal. Świetna zabawa, na świeżym powietrzu połączona ze wspólnym grillowaniem to czas poświęcony wyłącznie najmłodszym. Dzieciaki wzięły udział w konkurencjach sportowych. Ciekawą  było malowanie „Abstrakcyjnego plakatu” balonami napełnionymi farbą.

REKLAMA

Do dyspozycji dzieci było stanowisko z malowaniem twarzy, tatuażami, kolorowymi warkoczykami, oraz malowaniem paznokci, a wszystko to pod czujnym okiem Pauliny Zalewskiej z salonu kosmetycznego „No i pięknie”. Dużym zainteresowaniem dzieci spotkało się indywidualne malowanie koszulek, które mogły ze sobą zabrać do domu. Hitem natomiast było stanowisko z popcornem i watą cukrową. Harce w saloniku kreatywnym i „nurkowanie” w basenie z kulkami przyniosło maluchom wiele radości i uwolniło ogrom pozytywnej energii.

Nie mogło zabraknąć kiełbasek z grilla, owoców, ciasta czekoladowego i lemoniady. Szczęśliwe, trochę zmęczone ale naładowane pozytywną energią z pamiątkowym dyplomem i zdjęciem w ręku, dzieciaki spacerkiem wróciły do przedszkola na pyszny obiad.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *