REKLAMA

Eleni i piosenki Krawczyka. Święto Fałkowa już w niedzielę! [WIDEO]

Eleni, a także Jacek Malanowski znany z zespołu Trubadurzy wystąpią podczas Święta Gminy Fałków, które zaplanowano już na najbliższą niedzielę. Początek wydarzenia o godzinie 16:00. 

REKLAMA

Festyn z okazji święta gminy powraca po pandemicznej przerwie –„W najbliższą niedzielę w Fałkowie po raz kolejny odbędą się Dni Gminy Fałków, które przez kilka lat z uwagi na pandemię nie odbywały się. W programie mamy występy dzieci ze szkół, wybrzmią piosenki Krzysztofa Krawczyka, gwiazdą wieczoru będzie Eleni. W programie przewidujemy też grillowanie, poczęstunek potrawami regionalnymi, konkursy i liczne atrakcje dla najmłodszych” – mówi Anna Wajnberger, skarbnik gminy Fałków.

Wspomniane piosenki Krzysztofa Krawczyka wykonywał będzie Jacek Malanowski z zespołu Trubadurzy. Jego występ podzielono na dwie części i będzie on miał miejsce od 17:30 oraz od 18:15. Natomiast Eleni ze swoimi przebojami nawiązującymi do słonecznej Grecji na scenie pojawi się o 19:30.

REKLAMA

Na zakończenie przewidziano zabawę taneczną z zespołem „For You”, a potrwa ona aż do północy. Przez cały dzień na najmłodszych czekać będą między innymi dmuchańce oraz różne animacje. Starsi będą mogli korzystać z bogatej strefy cateringowej, w tym z poczęstunku regionalnymi potrawami.

Święto Gminy Fałków 2022 – niedziela 17 lipca, start wydarzenia o godzinie 16:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *