REKLAMA

Enej i Grzegorz Hyży gwiazdami Dni Końskich 2024

Grupa Enej oraz wokalista Grzegorz Hyży będą głównymi gwiazdami Dni Końskich 2024. Imprezę przewidziano na cztery dni – od czwartku 15 sierpnia do niedzieli 18 sierpnia. 

REKLAMA

REKLAMA

Dni Końskich rozpoczną się już w czwartek, bo wtedy na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej stanie wesołe miasteczko i zjadą się foodtrucki z kuchnią z całego świata. W międzyczasie czeka nas szereg atrakcji sportowych. W piątek czeka nas wręczenie nagród Konecka Glorietta. Natomiast sobota i niedziela (17 i 18 sierpnia) to dni koncertowe. Na dużej scenie zobaczymy lokalnych artystów – np. Dominikę Wróbel z Chłopcami Big Beatowcami, czy grupę Sufler. W godzinach wieczornych czekają nas jednak koncerty gwiazd. W sobotę zaprezentuje się wokalista Grzegorz Hyży:

Jego najbardziej znany hit „Pod wiatr” w serwisie YouTube odtworzono 26 mln razy.

W niedzielę sceną zawładnąć ma grupa ENEJ. To twórcy choćby „Radio Hello”, „Skrzydlate Ręce”, czy „Kamień z napisem LOVE”:

Koncerty gwiazd rozpoczną się około godziny 20:00 – 21:00.

REKLAMA

One thought on “Enej i Grzegorz Hyży gwiazdami Dni Końskich 2024

  1. Kamil pisze:

    W naszym KCK mamy wielu utalentowanych wokalistów i wokalistek na czele z Piotrem Sałatą którzy nie odbiegają poziomem od Eneja czy Hyzego. Jeszcze szkoła muzyczna… Jest to wyrzucanie pieniędzy na pseudo celebryckie gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *