REKLAMA

ZDZ w Końskich zaprasza na Dzień Otwarty i Piknik Rodzinny [wideo, zdjęcia]

Już w sobotę 18 maja w godzinach 16:00 – 20:00 w Szkołach ZDZ w Końskich odbędzie się Dzień Otwarty połączony z Piknikiem Rodzinnym. Na zwiedzających czeka moc bezpłatnych atrakcji.

REKLAMA

Przede wszystkim w tym dniu będzie można zapoznać się z ofertą kształcenia, uzyskać informacje dotyczące zapisów do szkoły, a także zwiedzić bazę dydaktyczną. Ponadto na uczestników czekają liczne warsztaty i pracownie tematyczne:

  • warsztaty przyrodnicze połączone z wykonywaniem wszelakiego rodzaju eksperymentów chemicznych i biologicznych;
  • warsztaty logistyczne pozwalające zgłębić tajniki kierunku oraz pakowania przeróżnych produktów i paczek;
  • strzelnica wirtualna oraz pokaz wyposażenia;
  • warsztaty ratownicze, nauka pierwszej pomocy oraz warsztaty chirurgicznego szycia ran;
  • pracownia gastronomiczna i prezentacja kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych wraz ze strefą baristyczną, gdzie będzie można spróbować różnych kaw i słodkości;
  • strefa aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, gdzie każdy będzie mógł przekonać się, jak prawidłowo zadbać o swoją sprawność fizyczną.

REKLAMA

Na szkolnym placu będzie można zobaczyć przedstawicieli różnych służb mundurowych – policji, straży pożarnej oraz wojska, którzy zaprezentują swoje wozy, wyposażenie i zadania. Nie zabraknie również wszelkiego rodzaju pokazów wojskowych i ratowniczych.

Każdy uczestnik pikniku będzie mógł skorzystać ze strefy gastronomicznej na zewnątrz, która zaserwuje dania z grilla oraz słodkie i słone przekąski. Dla najmłodszych i tych nieco starszych przygotowano zjeżdżalnie, dmuchańce i animacje.

Zdjęcia:

Artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *