REKLAMA

Fair Play Końskie wygrywa Puchar Świętokrzyskiej Siatkówki 2023! [wideo, zdjęcia]

Fair Play Końskie na siatkarskim rynku są dopiero drugi sezon, a już zdobywają pierwsze trofeum! Konecczanie w niedzielę wywalczyli Puchar Świętokrzyskiej Siatkówki ogrywając w finale ZAG Arena Busko-Zdrój! Prawdopodobnie pozwoli im to na grę na szczeblu centralnym o Puchar Polski! 

REKLAMA

Przypomnijmy, że konecki team zarówno w tym sezonie, jak i w zeszłym był bardzo bliski awansu do I Ligi Świętokrzyskiej Siatkówki. W lidze nie udało się triumfować, ale za to puchar padł już łupem naszych!

REKLAMA

W niedzielę Konecczanie w finale rozgrywek pewnie zwyciężyli z Areną ZAG Busko-Zdrój w hali sportowej w Stadnickiej Woli! Koneccy siatkarze oddali rywalom tylko jednego seta – przegrywając w drugiej partii do 24. W pozostałych częściach gry pewnie zwyciężali! Tym samym Puchar Świętokrzyskiej Siatkówki przynajmniej na rok pozostanie w Końskich! Gratulujemy. Prawdopodobnie naszych siatkarzy w związku z niedzielnym sukcesem czekają kolejne mecze pucharowe o awans na szczebel centralny – o terminach będziemy Państwa informować.

 

 

Fair Play Końskie – ZAG Arena Busko-Zdrój 3:1 (25:22, 24:26,25:16, 25:22). 
Fair Play: Łukasz Lachowski, Karol Wojna, Patryk Świercz, Artur Garbacz, Bartosz Solarz, Dawid Ścisłowicz, Piotr Pera, Jakub Sobaś, Karol Ciesielski, Patryk Więckowski, Arkadiusz Kuleta.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

One thought on “Fair Play Końskie wygrywa Puchar Świętokrzyskiej Siatkówki 2023! [wideo, zdjęcia]

  1. Mocno gratuluję sukcesu zdobycia Pucharu województwa i życzę dalszych sukcesów.
    Osobiście zdobyłem mistrzostwo województwa szkół podstawowych i choć było to 40 lat temu nadal jest to dla mnie miłe wspomnienie, czego i Wam życzę.
    P O W O D Z E N i A !

Dodaj komentarz