REKLAMA

Fałków: Śmierć mężczyzny po rodzinnej kłótni

Do tragicznych zdarzeń w nocy z piątku na sobotę doszło na terenie jednej z miejscowości w gminie Fałków. Dwóch mężczyzn pokłóciło się, prawdopodobnie doszło między nimi do bójki, a w skutek tego jeden z nich zmarł w szpitalu. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

„Na terenie gminy Fałków w nocy z piątku na sobotę mogło dojść do nieporozumienia rodzinnego, w którym jeden z uczestników doznał obrażeń ciała wymagających hospitalizacji. We wtorek otrzymaliśmy informację ze szpitala, że niestety 54-letni mężczyzna zmarł. Policjanci do tej sprawy zatrzymali 38-letniego mężczyznę. W chwili obecnej ustalamy okoliczności tego zdarzenia. Policjanci z Komisariatu Policji w Radoszycach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Końskich prowadzą w tej sprawie czynności”  – relacjonuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Do sprawy odnosi się także kielecka prokuratura okręgowa  –„Na chwilę obecną gromadzimy materiał dowody, przesłuchujemy świadków. Z uwagi na informację przekazaną przez szpital, że pokrzywdzony zmarł w następstwie doznanych obrażeń ustaliliśmy również termin sekcji zwłok. Po wykonaniu tych czynności będzie podjęta decyzja co do dalszego biegu tego postępowania” – mówi Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

REKLAMA

Kiedy tylko pojawią się nowe informacje w sprawie z pewnością je Państwu przekażemy.

REKLAMA

One thought on “Fałków: Śmierć mężczyzny po rodzinnej kłótni

  1. Logos pisze:

    Prokuratorzy nie muszą się tu martwić o pracę. Gorzej z ofiarami przestępstw. Im pozostają borówki, bo te zawsze gdzieś rosną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *