REKLAMA

Farben Lehre! Grzegorz Kupczyk! Antoniów Rock Fest 2023 zapowiada się pasjonująco!

Dwa dni ciężkiego rockowego grania czeka nas w sierpniu nad malowniczym Zalewem Antoniów. Przed nami druga edycja Antoniów Rock Fest i tym razem do naszego regionu przyjadą wielkie gwiazdy polskiego rocka. To grupa Farben Lehre oraz legendarny wokalista CETI oraz Turbo Grzegorz Kupczyk. Zachwycić może też Orgasmatron z legendarnym frontmanem Tytusem i muzykami innych doskonale znanych w światku kapel. Szykuje się fantastyczna impreza! 

REKLAMA

REKLAMA

Antoniów Rock Fest 2023 zaplanowano na piątek i sobotę 11 i 12 sierpnia. Podczas pierwszej edycji imprezy, podczas której zagrał Proletaryat organizatorzy, a także burmistrz miasta i gminy Radoszyce przed naszymi kamerami zapowiadali, że druga będzie zrobiona na większą skalę (materiał WIDEO TUTAJ). Teraz wiemy, że dotrzymali oni słowa!

Do gminy Radoszyce przyjedzie grupa Farben Lehre, której hit „Matura” znają nie tylko fani rocka, ale absolutnie wszyscy:

Jednak Farben Lehre to aż kilkanaście wydanych płyt, a grupa istnieje od 1986 roku! W tym czasie bracia Wojda stworzyli takie piosenki jak „Pozytywka”, „Ludzie we mgle”, „Siła w nas”, „Spodnie z GS-u”, „Przebudzenie” (wspólnie z multiinstrumentalistą Michałem Jelonkiem) i dziesiątki innych! Wojciech Wojda tworzy także znaną trasę koncertową Punky Reggae Live.

 

Jako support przed Farben Lehre nad Antoniowem zagrać mają: UZI, Hook (uwielbiane koneckie grupy), Orchidea (kapela z Czech), Gorgonzolla. Te zespoły usłyszymy najprawdopodobniej w piątek 11 sierpnia.

Natomiast następnego dnia gwiazdą będzie Grzegorz Kupczyk z zespołem CETI, który jednak przez wiele lat był frontmanem legendarnego Turbo, czyli zespołu, który stworzył ponadczasowy hit „Dorosłe Dzieci”:

Grzegorz Kupczyk na metalowej i hardrockowej scenie występuję kilkadziesiąt lat, był również prezenterem radiowym. Jako support usłyszymy grupę Kornik, Orgasmatron, zespół Klangor oraz Denoi z Czech.

Z kolei Orgasmatron to koncertowy Tribute band, który powstał na okoliczność uczczenia 5 rocznicy śmierci nieodżałowanego Lemmiego lidera Mötorhead. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy Acid Drinkers (Titus), Gomor, Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman) i Ceti (Piotr Szpalik). Grupę usłyszeć powinniśmy w sobotę.

Antoniów Rock Fest w Radoszycach już 11 i 12 sierpnia! O szczegółach będziemy Was informować!

REKLAMA

2 thoughts on “Farben Lehre! Grzegorz Kupczyk! Antoniów Rock Fest 2023 zapowiada się pasjonująco!

  1. konecki_rock_festiwal pisze:

    a w Końskich corocznie grają i śpiewają Rogowianka, Korniczanka, Dziebałtowianka i żarło dla włodarzy gotują KGW, a co tam jak się bawić to się bawić hej

  2. zzz pisze:

    super sprawa a w końskich panaceum ha ha biedna, gmina radoszyce górą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *