REKLAMA

Ferie na pływalni: Wodny tor przeszkód i darmowe wejścia [wideo]

Darmowe wejścia dla uczniów z terenu gminy Końskie w okresie ferii zapewnia Pływalnia Miejska. Oprócz tego przez kilka dni na tafli wody rozstawiony będzie wielki tor przeszkód, który gwarantuje każdemu doskonałą zabawę. 

REKLAMA

„W porozumieniu z Urzędem Miasta proponujemy wejście nieodpłatne dla dzieci i młodzieży z gminy Końskie. Codziennie w weekendy, jak i dni powszednie pływalnia będzie stała otworem dla dzieciaków i zapraszamy na te bezpłatne wejścia” – mówi nam Andrzej Mijas, dyrektor koneckiej pływalni.

Darmowe wejścia są możliwe w okresie od 14 do 27 stycznia. Dzieci mieszkające w samych Końskich mogą z basenu za darmo korzystać codziennie w godzinach od 10:00 do 14:00. Natomiast te mieszkające w miejscowościach gminy wokół Końskich pomiędzy 10:00 a 14:00 oraz od 16:00 do 18:00.

REKLAMA

Z kolei pomiędzy 11 a 18 stycznia na tafli wody ustawiony zostanie tor przeszkód. To swego rodzaju wodny plac zabaw, który już gościł na koneckim basenie –„Cieszyło się to zawsze dużym powodzeniem. W tym roku z różnych przyczyn, ale przede wszystkim z racji tej popularności chcieliśmy zrobić dzieciakom radochę by w wolny czas jak najwięcej mogły skorzystać z tego placu.” – mówi dyrektor pływalni.

Tor będzie na dwóch skrajnych torach do pływania, pozostałe będą do dyspozycji osób chcących pływać dłuższe dystanse. Z urządzenia korzystać będzie można przez cały czas funkcjonowania basenu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *