REKLAMA

Ferie z MGOKiS Stąporków. Zapisy od poniedziałku

Dzieci przygotują sztukę teatralną, ale i wezmą udział w dużej ilości zajęć w pracowniach artystycznych. To plan na ferie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Stąporkowie. Zorganizowane zajęcia mają trwać w pierwszym tygodniu ferii (17-21.01). Zapisy ruszą już od poniedziałku (10.01). 

REKLAMA

Ferie w stąporkowskim ośrodku kultury rozpoczną się 17 stycznia i trwać będą przez tydzień. Od 10:00 do 12:00 prowadzone mają być  zajęcia teatralne dla dzieci, w tym dla dzieci w okresie wczesnoszkolnym. Ich celem będzie przygotowanie do wystawienia spektaklu, łącznie z tworzeniem lalek do niego. Warsztaty teatralne mają być ogólnorozwojowe i przeznaczone dla dzieci i młodzieży w różnym wieku.

REKLAMA

W godzinach od 13:00 do 15:00 przewidziano zajęcia w pracowniach: ceramicznej, rzeźby w glinie, malarstwa sztalugowego, makramy oraz mangi (rysowanie japońskich postaci, w tym animowanych; świata japońskiej mangi).

Zapisy na ferie z Domem Kultury w Stąporkowie będą prowadzone od przyszłego poniedziałku 10 stycznia. Wszystkie warsztaty będą organizowane w reżimie sanitarnym z zachowaniem odpowiednich restrykcji i limitów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *