REKLAMA

Finał projektu ‚Fit and Mobility’. Efekty powalają! [wideo, zdjęcia]

W sobotę premierę miał finałowy odcinek projektu „Fit and Mobility” Kamila Szlęzaka. Podczas ostatniego spotkania uczestnicy spotkali się z byłymi alkoholikami, które opowiadały o swoich problemach, a następnie po raz ostatni stanęli na wagę w salonie ISSPA w Końskich.

REKLAMA

Spotkanie z abstynentami miało pokazać mężczyznom biorącym udział w projekcie, że do podjęcia ważnych decyzji dotyczących zmian w swoim życiu potrzeba chęci. Tak samo, jak oni podjęli decyzję o odstawieniu używek, tak Kamil, Mateusz i Damian musieli chcieć zrzucić nadmierne kilogramy i poprawić swoją sylwetkę.

Oczywistym jest, że podczas ostatniego spotkania uczestnicy musieli zważyć się po raz ostatni. Kamil schudł 21,5 kilograma, Mateusz – 19, a Damian – 16. Łącznie 56,5 kilogramów! Wynik bardzo zadowolił Kamila Szlęzaka, który pochwalił mężczyzn i podziękował im za współpracę. W ramach podziękowania organizator projektu otrzymał od nich mały upominek.

REKLAMA

Kamil Olesiński – nasz pracownik, to jeden z uczestników projektu. Wyczekujcie jego podsumowania, które już niedługo pojawi się w naszym portalu.

Przypominamy, czym jest „Fit and Mobility” – do projektu Kamil Szlęzak zaprosił trzech młodych mężczyzn, którzy ważyli powyżej stu kilogramów i chcieli schudnąć. Ułożył im plan żywieniowy oraz treningowy. Program realizowany był przy współpracy z siłownią Silver Gym w Skarżysku-Kamiennej i salonem urody ISSPA w Końskich. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Bartłomiej Gągolewski.

Zdjęcia (Bartłomiej Gągolewski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *