REKLAMA

Gabriel Fleszar ostrzegał konecką młodzież przed uzależnieniami [wideo, zdjęcia]

Wielu z nas czasem śpiewa sobie pod nosem „Kroplą deszczu namaluję Cię…”, a stacje radiowe ciągle sięgają po ten hit z końca lat 90-tych. Jego twórca, czyli Gabriel Fleszar kilka dni temu gościł w Końskich, w Szkole Podstawowej nr 2. Przestrzegał on przed uzależnieniami konecką młodzież.

REKLAMA

Fleszar przyjechał do Końskich na zaproszenie Stowarzyszenia Klubu Abstynenta „Radość”, a gościła na nim jego szefowa Krystyna Sobczyńska. Spotkanie odbyło się w ramach Koneckich Dni Profilaktyki –„Przyjechałem do Końskich z programem, z którym podróżuje od 2012 roku. To 90 minutowy program profilaktyki uzależnień dla młodzieży. W trakcie niego również gram i śpiewam piosenki, ale muzyka jest tu tylko przerywnikiem. Przede wszystkim chodzi o treści, które mają skłonić młodych do tego czy warto wchodzić w pewne tematy… uzależnienia są tematem szerokim, ale ja się skupiam na tych spotkaniach głównie na narkotykach. Uważam, że to one są największym zagrożeniem dla życia i zdrowia ludzi. Za chwilę na liczniku stuknie mi 900 takich spotkań przez te 11 lat. Ciągle to robię, bo mam z tego ogromnie dużo satysfakcji, dostaję wiadomości od ludzi z podziękowaniami” – mówił nam artysta.

REKLAMA

W koneckiej „dwójce” wybrzmiał więc program pt. „Wolności oddać nie umiem”. Zobaczcie jego fragmenty w naszym materiale wideo.

Tego typu spotkania będą częste w naszych szkołach, bo trwają obecnie Koneckie Dni Profilaktyki. Niedawno w ramach nich gościł u nas także były muzyk grupy Oddział Zamknięty – relację znajdziecie TUTAJ.

Gabriel Fleszar to nie tylko muzyk – na swoim koncie ma choćby występu aktorskie (np. Sezon na leszcza), zdarza mu się także komponować utwory.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *