REKLAMA

GLKS Fałków z sukcesami w Igrzyskach LZS! [zdjęcia]

Doskonałe wyniki w Wojewódzkich Igrzyskach LZS, które w weekend zostały rozegrane w Łopusznie zanotowali zawodnicy Gminnego Ludowego Klubu Sportowego z Fałkowa. GLKS dzięki sukcesom w poszczególnych konkurencjach zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej! 

REKLAMA

Złoty medal z Igrzysk do Fałkowa przywiozły siatkarki. W tej miejscowości tradycje siatkarskie są duże i ten sukces nie powinien nikogo dziwić. Drużyna siatkówki GLKS zagrała w składzie:  Dominika Dryja, Sylwia Nowakowska, Maria Zuchmańska, Aleksandra Marczyńska, Karolina Marczyńska. Dziewczyny będą reprezentować województwo świętokrzyskie w finale Ogólnopolskim w Spale pod koniec sierpnia.

REKLAMA

Oprócz tego ekipa z Fałkowa podczas turnieju w Łopusznie odnotowała też inne wartościowe wyniki: II miejsce w przeciąganiu liny mężczyzn, III miejsce w trójboju, III miejsce w koszykówce kobiet, IV miejsce w piłce nożnej mężczyzn oraz V miejsce w podnoszeniu odważnika – Adam Lipski.

GLKS zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej, a więc gmina Fałków była też druga w klasyfikacji gmin. Już dziś przedstawiciele GLKS-u Fałków zapowiadają, że za rok będą walczyć tylko o mistrzostwo!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *