REKLAMA

Gorący remiks Rap Lokal Końskie 2 [wideo]

We wtorek miłą niespodziankę wszystkim fanom Rap Lokal sprawił DJ FEEL-X. Przygotował gorący, energiczny remiks utworu Rap Lokal Końskie 2 od którego zawrzało w internecie.

REKLAMA

REKLAMA

RAP LOKAL Końskie 2 (DJ FEEL-X RMX) to kolejna, moja interpretacja lokalowego tasiemca. DJ’ska, klubowa, taneczna wersja w stylu MAD CREW” – tak na swoim fan page’u opisuje nową produkcję DJ FEEL-X. Sebastian Filiks rozpoczął swoją przygodę z muzyką hip-hop na początku lat ’90. Od tamtej pory współpracował z wieloma znakomitymi wykonawcami z Polski i ze świata. Najbardziej jest znany z roli producenta największych przebojów zespołu Kaliber 44. Nadal gra na imprezach klubowych. Publikuje utwory w różnych stylach muzycznych. Promuje i rozwija kulturę hip-hop w Polsce. Od początku 2019 roku reprezentuje zespół turntablistów Skip Proof Scratchers.

Od 1995 roku reprezentuje MAD CREW które swoje korzenie ma w Końskich. Wraz z innymi członkami tej grupy, m. in. Grzegorzem Kowalem aka Kovaleffsky, wziął udział w koneckiej edycji imprezy charytatywnej Rap Lokal zorganizowanej przez ESTE – rapera z Pabianic. Oprócz dogrania skratchy do utworu „RAP LOKAL Końskie 1” i prowadzenia finałowej imprezy przygotował blend utworu pt. „RAP LOKAL TKN 2019″ (HotlineZeroFreak RMX) blend prod: DJ FEEL-X / music: Fair Use (ShoutOuts).

Opublikowany remiks to również zapowiedź 25 urodzin Mad Crew – legendarnej imprezy hip-hopowej na której spotykają się wszyscy znajomi, przyjaciele, współpracownicy i fani dj’a Feel-X’a i dobrej muzyki. O szczegółach wydarzenia będziemy informować w naszym portalu.

Zdjęcia (fanpage DJ FEEL-X):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *