REKLAMA

Gosek: Moje główne biuro będzie w Końskich

Poseł Mariusz Gosek w nowej kadencji chce bardzo mocno postawić na Konecczyznę. Symbolem tego działania było zorganizowanie wieczoru wyborczego Suwerennej Polski w Bistro Krakowska w stolicy powiatu koneckiego, a teraz parlamentarzysta poinformował o utworzeniu swojego głównego biura właśnie w Końskich przy ulicy 1 Maja.

REKLAMA

Poseł Gosek podczas wieczoru wyborczego w Bistro Krakowska w Końskich.

„Jest to pierwszy gest wdzięczności względem Mieszkańców powiatu koneckiego, którzy obdarzyli mnie tak ogromnym, rekordowym zaufaniem i zauważyli moje starania na rzecz rozwoju powiatu koneckiego. Siedziba mojego głównego biura poselskiego w Końskich zostanie zarejestrowana niezwłocznie po złożeniu ślubowania w Sejmie RP. W każdym tygodniu jeden dzień będę poświęcał na bezpośrednie rozmowy z Państwem w ramach dyżuru poselskiego. W zakresie działań biura w Końskich znajdzie się też realizacja zadania bezpłatnych porad prawnych i interwencji parlamentarnych w tym zakresie” – mówi Mariusz Gosek.

Podczas wspomnianego wieczoru wyborczego Gosek deklarował także stałe i mocne wsparcie dla działaczy związanych ze swoim rodzimym ugrupowaniem już podczas zbliżających się wyborów samorządowych.

REKLAMA
REKLAMA

8 thoughts on “Gosek: Moje główne biuro będzie w Końskich

 1. Ewa pisze:

  Nie podobny do tatara?

 2. Konecczanka pisze:

  Główne miasto powiatu koneckiego – miasto Końskie „was” tu nie chce. Czego nie zrozumieliście? Proszę sobie to biuro otworzyć na takiej wsi na której mieliście większość. Tutaj jej nie mieliście i proszę się nie zasłaniać powiatem!

 3. Sęk pisze:

  Wziął by się za normalną pracę, a nie żerowanie na państwie. Bo polityka mu raczej nie wychodzi.

 4. konecczanin pisze:

  Nie chcemy pisu, już rządził i rozkradł Polskę. Morawiecki 120mln w nieruchomościach, Szumowski 80mln znikło za respiratory to są dopiero złodzieje. Rolników zniszczyli żeby sprowadzać zboże z ukrainy. Parodią na skalę światową sprzedawać wizy dla uchodźców.

 5. Dariusz pisze:

  W Niekłaniu niech otworzy w kole gospodyn

 6. Mefisto pisze:

  W Stąporkowie jest spalony, to chce szukać układów w Końskich.

 7. zzz pisze:

  Adam czemu się nie wypowiadasz karawana się zatrzymała ha ha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *