REKLAMA

Grupa Plastyczno-Artystyczna zaprasza w swoje szeregi [zdjęcia]

W Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich od ośmiu lat funkcjonuje grupa Plastyczno-Artystyczna. Uczestnicy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach. 

REKLAMA

Panie spotykają się w każdą środę w godzinach 10:00 – 12:00 w pracowni, gdzie tworzą Grupę Plastyczno – Artystyczną. Merytoryczną opiekę nad nimi sprawuje instruktorka Kamila Dobrowolska. Pomysłodawczynią stworzenia takiej grupy była Maria Łukomska:

REKLAMA

„Gdy przeszłam na emeryturę, nie chciałam czasu spędzać jedynie w domu przed telewizorem. Ponieważ zawsze interesowały mnie sztuki plastyczne, lubiłam malować, tworzyć rękodzieło, pomyślałam, że dobrze by było poznać podobne pasjonatki, które zechciałyby wspólnie spędzać czas. I tak powstała nasza grupa” – mówi pani Maria. Czym zajmują się miłośniczki plastyki? Malują na szkle, dziergają, tworzą ozdoby z filcu, biżuterię, ozdabiają bombki, jajka wielkanocne, naczynia, uczą się nowych technik, jak decupage czy quilling.

W skład grupy wchodzą: Maria Łukomska, Barbara Zenka, Letusława Rejczak, Ewa Jakubowska, Wiktoria Rudna, Wacława Furmańska, Anna Marcinkowska, Maria Jedynak, Wiesława Miedzińska, Irena Zawada, Grażyna Nuckowska, Halina Hanus,  Maria Rudnik.
„Zapraszamy do naszej grupy także inne osoby. Nasze zajęcia są bezpłatne”– informuje instruktorka Kamila Dobrowolska.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

One thought on “Grupa Plastyczno-Artystyczna zaprasza w swoje szeregi [zdjęcia]

  1. Bardzo ważne są miejsca, gdzie ludzie mogą się spotkać, popracować i coś zrobić razem. Popieram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *