REKLAMA

Hala widowiskowa w Końskich już jest, niebawem zapełni się fotelami [wideo]

Prace budowlane przy hali widowiskowej, która połączona jest z Koneckim Centrum Kultury przy ulicy Partyzantów w Końskich zakończyły się wiele miesięcy temu. Obiekt dotychczas nie był jednak wykorzystywany z uwagi na brak wyposażenia. To jednak ma zmienić się w najbliższym czasie. 

REKLAMA

„Jesteśmy w trakcie przetargu na budowę widowni w dużej hali widowiskowej. Tam jest przewidziany 360 miejsc siedzących i przetarg ze względu na wartość całego kompleksu musiał mieć charakter unijny. Dlatego mimo, że ogłoszony został w połowie lipca to będzie miał bodajże 25 sierpnia datę otwarcia ofert. Zobaczymy jak będą wyglądały oferty i czy w związku z tym możliwe będzie rozstrzygnięcie i szybkie zlecenie wykonania” – tłumaczy Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

Hala widowiskowa w Końskich

REKLAMA

Wyłoniony wykonawca będzie musiał dostarczyć i zamontować siedzenia, ale i wyposażyć obiekt w całą inżynierię sceniczną – mowa tu zarówno o wyposażeniu samej sceny, jak i jej zaplecza oraz reżyserki, która umiejscowiona jest na samej górze widowni. O postępach w realizacji projektu będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Hala widowiskowa w Końskich już jest, niebawem zapełni się fotelami [wideo]

  1. To ja pisze:

    Bodajże może tak się stać, że przetarg może być unieważniony jak onegdaj bywało z kinem.

  2. świętokrzysiek pisze:

    Życzę powodzenia, bo cały obiekt MGDK, Szkoła muzyczna i kino to super pomysł. Przyczółek kultury w jednym miejscu.

Dodaj komentarz