REKLAMA

IV Konecki Motopiknik. Już we wrześniu! [wideo]

IV Konecki Motopiknik odbędzie się już we wrześniu na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich. Na fanów motoryzacji czeka wiele wrażenie. Obecnie przyjmowane są jeszcze zgłoszenia od właścicieli pojazdów. Organizatorzy czekają na  motocykle (sportowe, turystyczne, skutery, a także motocykle klasyczne), samochody tuningowane, zabytkowe, a także OEM+ (czyli lekkie modyfikacje w samochodach seryjnych). 

REKLAMA

Już IV Konecki Motopiknik zaplanowano na niedzielę 12 września –„Przygotowujemy się na kolejną edycję, już czwartą. Odbędzie się ona 12 września, jest to niedziela. Będzie to kolejna edycja wykonana wraz ze współpracą miasta, z patronatem burmistrza. Jeżeli chodzi o to co będzie można zobaczyć to przede wszystkim wystawa pojazdów tuningowanych oraz zabytkowych, wystawa motocykli, będzie obszerna strefa gastronomiczna, foodtrucków. Dla najmłodszych zabawy, zamki dmuchane, karuzele. Planujemy różne kramy z upominkami” – mówi nam Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów Koneckiego Motopikniku.

To wszystko na płycie boiska OSiR, ale wiele emocji dostarczy też pokaz zaplanowany na pobliskim placu manewrowym –„Będzie pokaz jazdy w kontrolowanym poślizgu, czyli drift, będzie także drift taxi, czyli możliwość przejechania się profesjonalnym samochodem z profesjonalnym kierowcą” – dodaje Kamil Szlęzak.

REKLAMA

Pojazdy, które będą prezentowane podczas IV Koneckiego Motopikniku wciąż można zgłaszać. Specjalny formularz stworzony w tym celu znajdziecie TUTAJ –„Zgłaszać mogą się pojazdy tuningowane, poddane większym bądź mniejszym modyfikacjom. Pojazdy zabytkowe, ale i samochody i motocykle nietuzinkowe, których na co dzień nie widujemy na naszych drogach” – mówi nam Kamil Szlęzak.

Dla ich właścicieli podczas „pikniku” przewidziano różne konkursy z nagrodami, auta czy motocykle będą także prezentowane przez prowadzących całe wydarzenie.

Konecki Motopiknik w poprzednich latach był imprezą z celem charytatywnym. Tym razem ma być podobnie, a o szczegółach organizatorzy poinformują przed startem pikniku.

Impreza posiada Honorowy Patronat Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. A jej patronem medialnym jest tkn24. 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *