REKLAMA

IX Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w awangardowym stylu [wideo, zdjęcia]

W czwartek w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich miał miejsce IX Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski o nazwie „Fryzura Awangardowa”. W zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych nie tylko z powiatu koneckiego.

REKLAMA

Młodzi adepci fryzjerstwa zmierzyli się w praktycznych zawodach. Tematem tegorocznej edycji konkursu była awangarda, co dało się zauważyć po odważnych kreacjach.

REKLAMA

– „Dzisiaj w naszej szkole odbywa się Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Udział w konkursie zapowiedzieli uczniowie z Końskich, z Łopuszna i z Tomaszowa Mazowieckiego oraz z Kielc. To jest dziewiąta edycja. Ten konkurs odbywa się pod hasłem 'Fryzura Awangardowa’. Ten konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem z roku na rok, a dla mnie to bardzo satysfakcjonujące, że młodzież chce brać udział w tego rodzaju konkursach” – mówił dyrektor ZSP nr 2 w Końskich Łukasz Misztal.

Celem konkursu jest rozwój kreatywności oraz rozwój zawodowy uczniów na kierunkach fryzjerskich. Dla uczestników przewidziano nagrody. Zmagania rozpoczęły się w godzinach porannych od przygotowywania fryzur. Pieczę nad przebiegiem konkurencji objęło jury w składzie: Aneta Swat, Beata Napierała, Monika Milczarek, Monika Jedynak, Edyta Wojakowska, Katarzyna Majchrzak i Janusz Martynowski.

Wyniki konkursu:

I Miejsce: Julia Jachimczyk – Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie,
II Miejsce: Sara Łuczyńska – Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach,
III Miejsce: Kamil Adamiec – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim,
III Miejsce ex aequo: Gabriela Blok – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich.
Zdjęcia (P. Malinowski, ZSP nr 2 Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *