REKLAMA

Izabela Trojanowska przyjedzie do Końskich!

Znana aktorka i piosenkarka Izabela Trojanowska już 10 października pojawi się w Końskich. Usłyszymy więc zapewne takie hity jak „Wszystko czego dziś chcę”, „Pieśń o cegle”, czy „Tyle samo prawd ile kłamstw”. Trojanowska będzie gościem Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich w ramach cyklu „Spotkania z gwiazdą”. 

REKLAMA

Miejsko – Gminny Dom Kultury organizuje pierwsze po wakacjach „Spotkanie z gwiazdą”. Tym razem na niewielkiej scenie sali „Leliwa” będziemy gościć doskonale znaną aktorkę i wokalistkę Izabelę Trojanowską. Spotkanie poprowadzi dziennikarz muzyczny Leszek Bonar z Łodzi.

REKLAMA

Izabelę Trojanowską znamy z takich filmów jak „Strachy”, „Kariera Nikodema Dyzmy” i niezwykle popularnego serialu telewizyjnego „Klan”, gdzie od wielu lat wciela się w rolę nieco kontrowersyjnej restauratorki Moniki Ross – Nawrot. Ale artystka jest nie tylko aktorką. W latach 80. minionego wieku szturmem wtargnęła na polską scenę muzyczną z takimi przebojami jak „Wszystko czego dziś chcę” czy „Pieśń o cegle”. Połowa dziewcząt nosiła wtedy fryzurę „na Izę”. Podziwialiśmy nowatorskie muzyczne interpretacje, nowoczesne stroje, makijaż, oryginalny głos Izy. Później piosenkarka nagrała jeszcze wiele przebojów. Ostatnią płytę pod tytułem „Na skos” wydała w roku 2016.

Spotkanie z Izabelą Trojanowską w Końskich obfitować będzie zarówno w muzykę, jak i filmowe opowieści. Początek już w czwartek 10 października o godzinie 19:00 w koneckiej Leliwie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *