REKLAMA

Janusz Wojciechowski spotka się z mieszkańcami powiatu w Maleńcu

Jutro powiat konecki na zaproszenie starosty Grzegorza Pieca odwiedzi Unijny Komisarz ds. Rolnictwa Janusz Wojciechowski. Po rozmowach z parlamentarzystami i władzami samorządowymi odbędzie się spotkanie otwarte z mieszkańcami powiatu w Maleńcu, na które wszystkich zainteresowanych zaprasza Grzegorz Piec.

REKLAMA

Tematem wizyty będzie omówienie spraw związanych ze wsparciem dla rolnictwa w nowej perspektywie budżetu UE, zwiększenie wydajności oraz ekologicznej ewolucji gospodarki europejskiej.

REKLAMA

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Końskich spotkanie z udziałem parlamentarzystów, władz wojewódzkich oraz samorządowców odbędzie się o godzinie 9:30. O 10 Janusz Wojciechowski uda się do Maleńca, gdzie będzie mieć miejsce otwarte spotkanie z mieszkańcami powiatu koneckiego.

Janusz Wojciechowski – polityk, prawnik i sędzia. Prezes Najwyższej Izby Kontroli w latach 1995–2001, poseł na Sejm II i IV kadencji, w latach 2001–2004 wicemarszałek Sejmu IV kadencji, w latach 2004–2005 prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, poseł do Parlamentu Europejskiego V, VI, VII i VIII kadencji, w latach 2016–2019 audytor w Europejskim Trybunale Obrachunkowym, od 2019 komisarz UE ds. rolnictwa.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *