REKLAMA

Jarmark Bożonarodzeniowy w Końskich to duży sukces! [wideo]

Organizatorzy, sprzedawcy ale i mieszkańcy są zadowoleni z I Jarmarku Bożonarodzeniowego w Końskich. Inicjatywa rozpoczęta 6 grudnia przyciągnęła wiele osób na nowy konecki rynek. Przypominamy, że kramy otworzą się jeszcze w weekend 16-18 grudnia. Tym razem asortyment ma być bardziej gastronomiczny.

REKLAMA

W sumie w jarmarku udział wzięło około 60 sprzedawców. Byli tacy, którzy byli cały czas, ale byli też tacy, którzy wystawiali się przez kilka dni na zmianę z innymi. To przedsiębiorcy oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Organizatorów najbardziej cieszy jednak frekwencja na rynku –„Zostało to bardzo dobrze i bardzo ciepło przyjęte przez samych mieszkańców. Nie mamy czegoś takiego jak jarmarki w miastach turystycznych, gdzie głównymi gośćmi i klientami są ludzie z zewnątrz. To konecczanie byli głównie odwiedzającymi. To ile tych ludzi było, to jakie było zainteresowanie to dobry prognostyk na przyszłość”  – mówi nam burmistrz Krzysztof Obratańśki.

REKLAMA

Pewnym jest, że jarmark będzie się w Końskich pojawiał co roku – taką deklarację samorządowcy składają już dziś.

Póki co jarmark powraca od piątkowego popołudnia i trwał będzie jeszcze w sobotę oraz niedzielę. Pojawi się też nowy, bardziej gastronomiczny asortyment –„Koła Gospodyń Wiejskich informują, że będą miały więcej w ofercie takich produktów, które będą mogły spokojnie dotrwać do świąt, a zatem wyręczyć gospodynie domowe w przygotowaniu potraw wigilijnych czy świątecznych”  – dodaje Obratański.

REKLAMA

7 thoughts on “Jarmark Bożonarodzeniowy w Końskich to duży sukces! [wideo]

 1. NN pisze:

  Jak są problemy to urzednicy chowają się, nie zabierają głosu, ale jak trzeba wypromować się w lokalnych mediach to pierwszy jest!
  Pytam się! Kiedy będą odśnieżone chodniki? To co się dzieje w Końskich to jest DRAMAT!
  Kiedy wkoncu urzędnicy wezną się do swojej pracy. Kiedy? I nie zwalajcie winy na pogode, firmy, czy coś tam bo w poprzednich latach było to samo! (zródło: https://tkn24.pl/sliskie-drogi-i-chodniki-w-powiecie-kto-za-to-odpowiada/ )
  Trzy dni temu padał śnieg, a dalej na bardzo wielu chodnikach zalega śnieg! Dziś spacerowałem po mieście. I to co zobaczyłem to jest dramat!
  Kiedy?

 2. W C pisze:

  Sukces goni sukces , brawo , taki skok cywilizacyjny nie notowany w Końskich od dekady. Po prostu tu się dzieją cuda.

 3. Konecczanka pisze:

  Odśnieżony rynek. Ile miasto musiało zapłacić za te budki i reklamę? Spacerowanie konecczan a realnie wydane „pieniądze” na straganach to jest różnica.

 4. gość pisze:

  Najlepiej odśnieżona część miasta to teren przy Urzędzie Gminy. Nasza władza dobrze dba o mieszkańców zwłaszcza starszych.

 5. konecczanin3 pisze:

  Nie ma kto odśnieżać bo wszyscy bezrobotni siedzą na zasiłkach w domu. Do pracy nie ma chętnych, Pis woli zwalniać niż zatrudniać. Tworzy bezrobotny elektorat na 500+

 6. Ulubieniec pisze:

  Ile kosztowała reklama w radiu Panie burmistrzu ,dodatkowe koszty nas podatników ,rozumiem TKN24 ale , ale zawsze są niedomówienia ( te budki t to chluby miastu nie przyniosą ,szkoda że nie są z tektury)

 7. aaa pisze:

  jak by były z piernika to można by je zjeść ,ale nic straconego można wykorzystać jako opał jarek pozwolił, bo węgla nadal gmina nie ma ,a zima w pełni na cóż jak będzie to przyda się na przyszły sezon to opóżnienie to norma w końskich,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *