REKLAMA

Jednostki powiatu ze zmianami dyrektorskimi [zdjęcia]

Aneta Węgrzyn pokieruje Domem Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” w Końskich, a Łukasz Misztal został wybrany na dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2. W dwóch innych konkursach wygrali dotychczasowi dyrektorzy: w ZSP nr 3 pozostaje Beata Fidor, a w Bursie Szkolnej Ewa Ostrowska. 

REKLAMA

Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Koneckiego we wtorek z rąk starosty Grzegorza Pieca akty powierzenia obowiązków dyrektora otrzymały cztery osoby wyłonione w drodze przeprowadzonych wcześniej postępowań konkursowych. Gratulacje wybranym złożyli wicestarosta Wiesław Skowron oraz członkowie zarządu Jarosław Staciwa i Dariusz Banasik. Domem Pomocy Społecznej „Cichy Zakątek” w Końskich zarządzać będzie Aneta Węgrzyn, natomiast w placówkach oświatowych stanowiska dyrektorów objęli: w ZSP nr 2 – Łukasz Misztal, a w ZSP nr 3 – Beata Fidor. Bursie Szkolnej będzie szefować do 2027 roku Ewa Ostrowska.

REKLAMA

W przypadku DPS-u doszło do zmiany. Aneta Węgrzyn zastąpi bowiem na stanowisku wieloletnią dyrektor tej placówki Barbarę Krawczyk. Z kolei Łukasz Misztal dotychczas był wicedyrektorem „Kanady”, na stanowisku dyrektora zastąpi on Marcina Plutę.

Zdjęcia:

REKLAMA

5 thoughts on “Jednostki powiatu ze zmianami dyrektorskimi [zdjęcia]

  1. Czy przez te zmiany te placówki bedą lepiej zarządzane??….nie bądżmy naiwni chyba nie , bo to wcale nie o to chodzi…swoi dla swoich …jak w rządzie tak w terenie…jak to mówił pewien spsiały już teraz satyryk..klapa rąsia bużka gożdzik…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *