REKLAMA

Jest kolejna książka Justyny Piec-Głogowskiej z Radoszyc

W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Radoszycach odbyła się premiera powieści Justyny Piec-Głogowskiej. Pisarka wywodzi się z Radoszyc i w jej dorobku ,,Wymarzone” jest to już druga pozycja książkowa, jaką zaprezentowała tego roku .

REKLAMA

Justyna Piec-Głogowska ze swoja nową książką WYMARZONE

Justyna Piec-Głogowska jest Kielczanką, a wywodzi się z Radoszyc. Ukończyła studia z pielęgniarstwa, jednak jej wielkim zamiłowaniem jest pisanie powieści dla kobiet.  Jej debiut rozpoczął się od książki „Skomplikowana” tutaj nasza relacja z promocji  i miał miejsce całkiem niedawno. Teraz przyszła pora na kontynuację. Właśnie ukazała się kolejna z nich pt. „Wymarzone”, a w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Radoszycach w poniedziałek 3 października miało miejsce spotkanie prezentujące ,,nowe dziecko” autorki.

REKLAMA

„Myślę, że ta książka spodoba się mieszkańcom mojego rodzinnego miasta, ponieważ jest w niej wzmianka o Radoszycach” – mówiła na spotkaniu Justyna Piec-Głogowska.

Jest to historia kobiety, która nade wszystko pragnie mieć dziecko, jednak mimo usilnych prób, kończą się one niepowodzeniem. Daje upust swojej frustracji i rozżaleniu stopniowo popadając w alkoholizm. Coraz bardziej też oddalają się od siebie z partnerem. Temat trudny i bardzo współczesny, ale wiedzie do pozytywnych wniosków, że istnieje tzw. opatrzność, która ma swój „wyższy plan” na wszystko i dla wszystkich.

Istnieje możliwość wypożyczenia, a także zakupu książki w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Radoszycach.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *