Jest praca w reklamie w firmie z siedzibą w Końskich

Masz wolne weekendy? Szukasz możliwości dodatkowego zarobku? Dołącz do nas! Wszystkiego Cię nauczymy! Kontakt w sprawie ogłoszenia: 504 006 105 ; [email protected]. Więcej szczegółów poniżej.

Firma PDC MEDIA sp. z o.o. – bannergear™, bannerprint™ z siedzibą w Końskich poszukuje pracownika do produkcji, montażu reklam zewnętrznych oraz wyklejania billboardów (praca w weekendy, sobota/niedziela).

## Wymagania:
* samodzielność i zaangażowanie w powierzonych zadaniach
* dobra organizacja pracy, dokładność, punktualność
* mile widziana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (wkrętarki, piły)
* prawo jazdy kategorii B mile widziane B+E lub C
* doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie dużym atutem
* dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

## ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* montaż billboardów, wymiana banerów lub wyklejanie plakatów reklamowych na wskazanym terenie.

## OFERUJEMY:
* regularne wynagrodzenie (33 – 41 zł/godz. brutto),
* zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B,
* szkolenie, jeśli nie posiadasz doświadczenia w wyklejaniu.

## Kontakt w sprawie pracy: +48 504 006 105.

ogłoszenie płatne