REKLAMA

Józef Śliz: Jeszcze nie wiem czy będę kandydował [wideo]

Doniesienia medialne z ostatnich dni informowały o wycofaniu się wójta gminy Smyków Józefa Śliza z życia politycznego. Tymczasem za pośrednictwem tkn24.pl włodarz ten dementuje wszystkie plotki. A do publikowanych informacji podchodzi z dużym dystansem. 

REKLAMA

„Nie wiem jeszcze, ostatniego słowa nie powiedziałem w sprawie tego czy ja faktycznie już się pożegnam z pracą w samorządzie. Medialne doniesienia były takie, że się pożegnam. Ja lubię to jeśli media nie sprawdzą informacji i podają. Ja z kolei do końca, dopóki Prezydent nie ogłosi wyborów będę się wstrzymywał z decyzją.” – powiedział nam Józef Śliz, wójt gminy Smyków.

Podczas rozmowy z nami w trakcie festynu „Jagódka 2018” wójt Śliz mówił też o swoich największych sukcesach trwającej kadencji, ale i o tym czego zrobić się nie udało.  Za swój największy sukces uważa budowę przedszkola, ale nie tylko.-„To mi się udało, ale udała mi się też budowa nowej stacji uzdatniania wody. To jest nowe ujęcie i mieszkańcom już nigdy nie zabraknie, nawet jak mnie zabraknie. Nie będzie wyłączeń, no chyba że kataklizm zniszczy to co człowiek mozolnie wybudował. Nie udało mi się skanalizować Adamowa, wspomnę o tym.” – wyliczał włodarz.

REKLAMA

Józef Śliz rządzi gminą Smyków nieprzerwanie od 2006 roku. Czy zdecyduje się powalczyć o fotel wójta także na czwartą swoją kadencję? O tym na pewno Państwa poinformujemy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *