REKLAMA

Konecki szpital w Telewizji Polsat w Interwencji [Aktualizacja]

Redakcja Interwencji Telewizji Polsat zajęła się tematem związanym ze Szpitalem w Końskich, a konkretnie to z prosektorium przy nim działającym. Emisja materiału odbyła się dziś o 16.15. 

REKLAMA

interwencjaszpital

Materiał reporterów Polsatu jest już do obejrzenia po kliknięciu TUTAJ.

REKLAMA

Tekst sprzed emisji:

Wiadomo, że reportaż będzie opowiadał o prosektorium, które działa na terenie szpitala. Zdaniem dziennikarzy Polsatu można w nim zamówić usługi pogrzebowe, co jest niezgodne z przepisami ustawy o działalności leczniczej. Reporterzy postanowili przeprowadzić ukryte śledztwo. W zajawce do materiału czytamy:

Interwencja przeprowadziła dziennikarską prowokację w „ukrytym” zakładzie pogrzebowym. Jej efekty można poznać w dzisiejszym odcinku programu.

Artykuł zapowiadający emisję reportażu znajdziemy klikając TUTAJ. A w nim możemy przeczytać wypowiedzi właścicieli innych firm pogrzebowych z Końskich, które wskazują na nieuczciwą konkurencję w tym zakresie. Dziennikarze piszą także o tym, że władze szpitala im. św. Łukasza były zaskoczone wynikami ich śledztwa. Zachęcamy do obejrzenia reportażu już dziś o 16.15 w Telewizji Polsat. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *