REKLAMA

Już dziś spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku!

Już dziś, tj. w środę 28. października odbędzie się drugie ogólne spotkanie koneckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Połączone będzie ono z wykładem dietetyka. Przyjść może każdy.

REKLAMA

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Końskich 03

Przypomnijmy, że Uniwersytet, którego inicjatorkami są Grażyna Chwałek, Jolanta Rydzewska i Teresa Dunajska działa na terenie miasta i gminy Końskie od kilkudziesięciu dni, jednak już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na pierwsze spotkanie przybyło niemal 40. osób. Mnóstwo chętnych zapisuje się też na pierwsze zajęcia. 3. listopada rozpoczną się darmowe lekcje z obsługi komputera dla osób 45 + (w Bibliotece Publicznej), niebawem ruszy też kurs języka angielskiego i aerobik. Pewnym jest, że aktywni seniorzy z naszego regionu w najbliższych dniach zorganizują Andrzejki. Wszystkie wykłady są bezpłatne. Koszt reszty zajęć będzie uzgadniany indywidualnie z organizatorami.

REKLAMA

Dzisiejsze otwarte spotkanie (28.10.2015) odbędzie się w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich o godzinie 17 i połączone będzie z wykładem zawodowego dietetyka. Twórcy Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszają wszystkich mieszkańców regionu do włączenia się w tę ciekawą inicjatywę.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *