REKLAMA

Już niebawem Jesienny Maraton Pieszy „Pożegnanie z Afryką”

Stowarzyszenie ImperActive oraz Superpiechur Świętokrzyski zapraszają na Jesienny Maraton Pieszy „Pożegnanie z Afryką”, który rozpocznie się 23 września w miejscowości Afryka. Uczestnicy do pokonania będą mieli trasę o długości 50 kilometrów.

REKLAMA

REKLAMA

Wydarzenie ma charakter turystyczno-wytrzymałościowy, jest pozbawione rywalizacji, a jego celem jest wyłącznie ukończenie trasy i dobra zabawa. Bieg wystartuje w miejscowości Afryka 23 września o godzinie 7:00.

Na trasie liczącej 50 kilometrów przygotowane będą trzy punkty odżywcze i sześć kontrolnych. Wydawanie numerów startowych trwać będzie 22 września w piątek w godzinach 18:00-20:00, a także 23 września w sobotę w godzinach 05:00-06:00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozowie.

W pakiecie jest: przewóz autokarem,  przelot balonem, pamiątkowy medal, dyplom za udział, numer startowy, kolorowa mapka z przebiegiem trasy, 3 punkty żywieniowe na trasie z wodą, owocami, ciastkami i przekąskami, gorący posiłek na mecie, obsługa na starcie i mecie, pakiet materiałów informacyjno-promocyjnych, zabezpieczenie ratownicze, oznakowanie trasy, oprawa fotograficzna na trasie, dodatkowe gadżety w zależności od zdobytych sponsorów i partnerów, gwarancja fantastycznej atmosfery.

Patronat nad wydarzeniem sprawują: Starosta Konecki Grzegorz Piec, Wójt Gminy Smyków Jarosław Pawelec, Nadleśniczy Nadleśnictwa Radoszyce Mateusz Garbacz, Towarzystwo Wspierania Rozwoju Powiatu „Wszechnica Konecka” z prezesem Jarosław Staciwa.

Partnerami wydarzenia są: Game4Planet, Jednostka Strzelecka 2026 Końskie, Szkoły ZDZ Końskie, KGW Kozów, OSP Kozów, Konecki Oddział Poszukiwawczo-Ratowniczy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *