REKLAMA

Kameralna wigilia koneckich szczypiornistów [wideo, zdjęcia]

W piątek przy wigilijnym stole spotkali się koneccy szczypiorniści. Gośćmi honorowymi wigilii Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej byli burmistrz Końskich oraz starosta konecki. Były życzenia od nowego prezesa klubu, kolędy i łamanie się opłatkiem.

REKLAMA

W opłatkowym spotkaniu udział wzięło kilkadziesiąt osób w tym cały nowy zarząd klubu: prezes Andrzej Kos, wiceprezesi Łukasz Woźniak i Wojciech Jasnos oraz członek zarządu Kamil Kosmal –„Moi drodzy. Pragnę złożyć Wam wszystkim serdeczne życzenia: zdrowych, ciepłych, pogodnych, radosnych świąt w fantastycznej atmosferze. Radości, rodzinnych spotkań. Tak jak dzisiaj – cieszmy się, nie smućmy się co było, nie myślmy co będzie. Będzie dobrze. Kapitalnego roku 2020, fantastycznych wyników, dobrej atmosfery w klubie i wewnątrz i na zewnątrz” – mówił do klubowej społeczności prezes Andrzej Kos.

REKLAMA

Nowy prezes KSSPR – Andrzej Kos.

Do wspólnego stołu zasiadło także wielu zawodników zespołu z kapitanem Przemysławem Matyjasikiem na czele, kilku działaczy a także włodarze: starosta konecki Grzegorz Piec, burmistrz Końskich Krzysztof Obratański oraz wiceburmistrz Krzysztof Jasiński. Za duchową oprawę uroczystości odpowiadali księża: kapelan KSSPR-u ks. Krzysztof Sieczka oraz wikary z parafii Chrystusa Odkupiciela ks. Paweł Marczak.

Nie zabrakło łamania się opłatkiem i wzajemnych życzeń, śpiewania kolęd oraz pysznego jedzenia. Za to ostatnie oraz za gościnę przedstawiciele klubu dziękują właścicielom sali Astoria w Końskich – Piotrowi i Andrzejowi Kudłaczom.

Zdjęcia (Patryk Dołęga):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *