REKLAMA

Kandydaci do Rady Gminy Ruda Maleniecka w wyborach samorządowych 2024

Prezentujemy kandydatów do Rady Gminy Ruda Maleniecka w wyborach samorządowych 2024. Gmina jest podzielona na 15 jednomandatowych okręgów.

REKLAMA

REKLAMA

Okręg nr 1

(Koliszowy)

  • Jarosław Błaszczyk – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Agnieszka Owczarek – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 2

(Dęba)

  • Marian Stańczyk – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Piotr Tarasiński – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 3

(Dęba‑Kolonia, Strzęboszów)

  • Łukasz Bajer – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Marcin Cholewiński – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Łukasz Łabendowicz – KWW Jolanty Orman
  • Bogusław Milcarz – KWW Dobry Samorząd Gminy Ruda Maleniecka

Okręg nr 4

(część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 1 do Nr 73A)

  • Agnieszka Czechowska-Sipika – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Dorota Smołuch – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Gerard Pachuc – KWW Dobry Samorząd Gminy Ruda Maleniecka

Okręg nr 5

(część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 74 do Nr 109)

  • Mirosław Nowak – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Agnieszka Pluta – KWW Jolanty Orman
  • Jan Pachuc – KWW Dobry Samorząd Gminy Ruda Maleniecka

Okręg nr 6

(część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 110 do końca oraz Cieklińsko)

  • Robert Stoiński – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Andrzej Pękala – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 7

(Wyszyna Rudzka, Wyszyna Machorowska, Maleniec)

  • Janusz Biniek – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Andrzej Mijas – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Agnieszka Tkaczyk – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 8

(Wyszyna Fałkowska)

  • Katarzyna Włodarczyk – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Wioletta Flejterska – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 9

(Kołoniec, Machory, Tama)

  • Jerzy Świeciński – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Lucyna Strychalska – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Agnieszka Harbat – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 10

(część miejscowości: Młotkowice od Nr 1 do Nr 73)

  • Aneta Zawisza – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Agata Olejnik – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Sylwia Balińska – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 11

(część miejscowości: Młotkowice od Nr 74 do końca)

  • Andrzej Anioł – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Agnieszka Kuleta – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Zofia Pilarska – KWW Jolanty Orman
  • Sławomir Cieślik – KWW Dobry Samorząd Gminy Ruda Maleniecka

Okręg nr 12

(część miejscowości: Lipa od Nr 1 do Nr 64)

  • Renata Kuzdak – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Wioletta Stępień – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Michał Kuleta – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 13

(część miejscowości: Lipa od Nr 64A do końca)

  • Jakub Angulski – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Michał Wojnowski – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Kamil Wilczyński – KWW Dobry Samorząd Gminy Ruda Maleniecka

Okręg nr 14

(Cis, Hucisko)

  • Jolanta Kowalska – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Grzegorz Rzadkowski – KWW Jolanty Orman

Okręg nr 15

(Szkucin)

  • Magdalena Batóg – KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – PSL
  • Wojciech Baliński – KWW Roberta Dzierzgwy
  • Małgorzata Wydra – KWW Jolanty Orman

REKLAMA

Dodaj komentarz