REKLAMA

Kansas Kazanów wygrywa kolejny turniej siatkówki

Niespodzianką zakończył się kolejny turniej siatkówki, organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY. Faworyt, czyli regularnie wygrywający ostatnio zawody, czyli team Fair Play (Sebastian Nowak, Sebastian Wiaderny, Marcin Leksycki, Paweł Kania, Paweł Świątek, Dawid Ścisłowicz) tym razem musiał zadowolić się drugim miejscem.

REKLAMA

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Dziebałtowie (na zdjęciu w opiekunem i trenerem Janem Sroką) dzielnie walczyli z doświadczonymi rywalami.

Po dwóch łatwych zwycięstwach Fair Play wystarczyło ugrać seta w starciu z UKS (Robert Szczegielniak, Kamil Milcarz, Damian Milcarz, Patryk Świercz, Kuba Sobaś, Daniel Krzyważnia). Nieoczekiwanie jednak ambitna młodzież z UKS nadspodziewanie łatwo pokonała faworyta, a to oznaczało, że o kolejności w turnieju będzie decydować mała tabela, bowiem trzy drużyny miały po 3 punkty na koncie. Po podsumowaniu punktów okazało się, że najlepszy bilans ma Kansas Kazanów (Karol Duda, Mikołaj Kuleta, Maciek Kuleta, Kuba Deperas, Piotr Deperas, Łukasz Deperas). Za tydzień, w niedzielę, 25 grudnia, ostatni z cyklu jesiennych turniejów.

Wyniki

REKLAMA

Kansas Kazanów – UKS 2 : 0 (25 – 16, 25 – 18)

SP Dziebałtów – Fair Play 0 : 2 (8 – 25, 6 – 25)

UKS – SP Dziebałtów 2 : 0 (25 – 18, 25 – 17)

Fair Play – Kansas Kazanów 2 : 0 (25 – 20, 25 – 21)

Kansas Kazanów – SP Dziebałtów 2 : 0 (25 – 20, 25 – 19)

Fair Play – UKS 0 : 2 (22 – 25, 21 – 25)

Kolejność:

  1. Kansas Kazanów 2. Fair Play 3. UKS 4. SP Dziebałtów

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *