REKLAMA

Kiermasz wielkanocny dla Bruna. Jeszcze do środy można kupić piękne rękodzieło! [wideo, zdjęcia]

W sobotę w Pracowni Artystyczno-Ludowej przy ulicy Pocztowej w Końskich rozpoczął się kiermasz z ozdobami i przedmiotami wielkanocnymi, z którego pełen dochód przeznaczony będzie na leczenie Bruna Słowińskiego. Na szczepionki zapobiegające nawrotom nowotworu potrzeba 1,5 mln złotych (zbiórka internetowa trwa TUTAJ). 

REKLAMA

„Te wszystkie piękne ozdoby, palmy, koszyczki, pisanki zapewniły panie rękodzielniczki z gminy Fałków. Dzisiaj kiermasz trwa do godziny 18:00, ale zapraszamy też w poniedziałek, wtorek i środę po zakupy świąteczne do nas” – mówi nam Grażyna Brzezińska, babcia Bruna Słowińskiego.

Babcia opowiedziała nam, że chłopiec obecnie przechodzi kolejne wlewy chemii, a także immunoterapię. Lekarze w przyszłym tygodniu sprawdzą wyniki jego badań i zdecydują o dalszym leczeniu. Cała rodzina ciągle przebywa w Barcelonie, jest zaopiekowana przez tamtejszą klinikę.

REKLAMA

Tymczasem trwa zbiórka na rzecz chłopca – do celu, czyli możliwości sfinansowania szczepionek w Stanach Zjednoczonych brakuje jeszcze około 1,2 mln złotych. Kiermasz wielkanocny na pewno pomoże w zbiórce, ale ciągle potrzebne są wpłaty internetowe, przekazywanie 1,5% podatku, czy uczestnictwo w licytacjach na Facebooku. Zachęcamy Państwa do wsparcia Bruna.

Zdjęcia (Aneta Ambroziak):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *