REKLAMA

Kronika policyjna: Zabrane prawo jazdy, kradzieże benzyny i oszustwo

W naszej kronice policyjnej z terenu powiatu koneckiego tym razem o kierującej, która znacząco przekroczyła prędkość, kradzieżach paliw oraz oszustwie internetowym. 

REKLAMA

Gmina Końskie

REKLAMA

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego koneckiej jednostki na terenie Końskich zatrzymali 36-letnią kierującą pojazdem marki Mercedes, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dopuszczalną prędkość o 56 km/h jadąc 106 km/h. Kobieta zgodnie z obowiązującym taryfikatorem została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł, otrzymała 13 punktów karnych a ponadto straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Mieszkanka Końskich za pośrednictwem portalu społecznościowego zakupiła dziecięcy wózek za kwotę blisko 200 złotych, lecz go nie otrzymała.

Gmina Smyków

W miejscowości Przyłogi nieznanysprawca po uprzednim wyłamaniu korków wlewu paliwa w dwóch koparkach i ciężarówce marki MAN, dokonał kradzieży 300 litrów oleju napędowego oraz czterech akumulatorów. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 4000 złotych.

Gmina Radoszyce

Na terenie budowy w gminie Radoszyce nn. sprawca włamał się do zbiornika paliwa równiarki, skąd dokonał kradzieży 150 litrów oleju napędowego. Zgłaszający określił wartość strat na kwotę ponad 1000 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *