REKLAMA

KLF: Świetna gra Jajka Na Żurek i Czarodziejów

Po drugiej kolejce Koneckiej Ligi Futbolu, organizowanej przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, już tylko 2 drużyny mogą pochwalić się kompletem punktów. Są nimi: Jajko Na Żurek, które pokonało w tej kolejce Dębowe Team, i TKN Bands (wygrana, mimo słabszej gry, z Las Vegas). Wciąż na punkty musi czekać faworyzowany Auto Komis Daniel Zych, który tym razem przegrał z Amatorami. Pierwsze punkty w sezonie wywalczyli natomiast broniący tytułu z hali Czarodzieje, którzy rozgromili Bimber Brothers.

REKLAMA
Piłka, piłka nożna

Zdjęcie poglądowe.

TKN Bands – Las Vegas 2 : 1 (0 : 0)

Bramki: TKN – Kowalczyk, Baczewski; Las Vegas – Śliwka

REKLAMA

Las Vegas był lepszą piłkarsko drużyną w tym meczu, a mimo to przegrał. Przesądził o tym przede wszystkim brak skuteczności. Inna sprawa, że świetnie w bramce gospodarzy spisywał się Kuba Natkański. W szeregach ambitnie i z wiarą do końca grającego TKN-u wyróżnić też należy Damiana Baczewskiego, strzelca decydującego, strzelonego w trudnej sytuacji gola.

Amatorzy – Auto Komis Daniel Zych 4 : 3 (2 : 1)

Bramki: Amatorzy – Grot 2, Kuśmierczyk, Owczarek; Staromłyński, Trawiński, K. Zych

Pierwsza połowa minimalnie lepsza w wykonaniu gospodarzy (szczególnie dobrze prezentowali się: Kuba Grot i napędzający grę Bartek Nowakowski). Drugą lepiej zaczęli goście, którzy szybko wyrównali, a potem, po golu Kryspina Zycha, objęli prowadzenie. Amatorzy zareagowali jednak jak profesjonaliści: podnieśli głowy, wrzucili wyższy bieg i wydarli zwycięstwo, decydującego gola strzelając w ostatniej minucie meczu.

Jajko Na Żurek – Dębowe Team 4 : 2 (1 : 0)

Bramki: Jajko – Pilarski 3, Milcarz; Dębowe – Szustak, Franczyk

Zwycięstwo Jajka długo nie było pewne. Po zwycięskiej pierwszej połowie, w drugiej goście wyrównali i mecz zaczął się od nowa. Co prawda po ładnym golu Kuby Milcarza, gospodarze znów objęli prowadzenie, ale Dębowe nie zamierzało składać broni. Kropkę nad i postawił dopiero najlepszy na boisku Olek Pilarski.

Czarodzieje – Bimber Brothers 11 : 4 (6 : 2)

Bramki: Czarodzieje – M. Popielski 3, Rusiecki 3, Pera 2, Milcarz 2, Kabała; Bimber – Żak, Pasowski, Mularczyk, Jankowski

Mecz od początku toczył się pod dyktando Czarodziejów, wśród których błyszczeli: Marcin Rusiecki i Michał Popielski. Gościom tradycyjnie należą się brawa za ambicję, grę do końca, kilka naprawdę fajnych akcji i, co najważniejsze, za dystans do swoich boiskowych poczynań.

Pauza: Giętka Szyja

Tabela

M.

Drużyna

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1.

Jajko Na Żurek

2

6

2

0

0

11 – 5

2.

TKN Bands

2

6

2

8 – 6

3.

Czarodzieje

2

3

1

0

1

16 – 10

4.

Las Vegas

2

3

1

0

1

3 – 2

5.

Amatorzy

2

3

1

0

1

6 – 6

6.

Bimber Brothers

2

3

1

0

1

7 – 13

7.

Dębowe Team

1

0

0

0

1

2 – 4

8.

Auto Komis Daniel Zych

2

0

2

3 – 6

9. Giętka Szyja

1

0

0

0

1

3 – 7

Strzelcy: Pilarski (Jajko Na Żurek) – 6, Milcarz (Czarodzieje) – 4, Sierszyński (Jajko Na Żurek) – 3, Baczyński (TKN) – 3, Pera (Czarodzieje) –3

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *