Kolejna porażka KSSPR-u [zdjęcia, wideo]

Po czterech kolejkach grupy B I Ligi Piłki Ręcznej mężczyzn KSSPR ma na swoim koncie 0 punktów. Zawodnicy z Końskich przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania.

Początek sobotniego meczu w hali przy ulicy Stoińskiego nie zwiastował blamażu gospodarzy. Po niemal 8. minutach gry podopieczni Michała Przybylskiego prowadzili z Siódemką Legnica 4:3. Niestety później było już tylko gorzej.

Szczypiorniści występujący w żółtych koszulkach szybko stracili prowadzenie, którego do końca starcia nie oddali przyjezdni. Wśród naszych zawodników wyróżniał się chyba tylko Sebastian Smołuch, któremu udało się rzucić 6. bramek. Do przerwy przegrywaliśmy 11:17.

Druga odsłona to znów fatalna gra konecczan. Napierała i spółka rzucili tylko 7. goli podczas, gdy ich rywale aż 13. Ostatecznie KSSPR przegrał z Siódemką Legnica 18:30. Po tym spotkaniu podopieczni Michała Przybylskiego zajmują dwunaste, czyli trzecie od końca miejsce w tabeli I ligi.