REKLAMA

Kolizja BMW z Volkswagenem na koneckiej obwodnicy

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Koneckich Odlewników i Staszica doszło do kolizji BMW z volkswagenem. Nikomu nic się nie stało.

REKLAMA

fot. Piotr Owczarek/Koneckie Patrole

– „Kierująca volkswagenem kobieta wykonując manewr skrętu w lewo z ulicy Staszica w ulicę Koneckich odlewników nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej pojazdem marki BWM doprowadzając do kolizji” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich

W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Obie kierujące były trzeźwe. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

REKLAMA
REKLAMA

10 thoughts on “Kolizja BMW z Volkswagenem na koneckiej obwodnicy

 1. lutek pisze:

  Tam było miejsce , by zbudować rondo ?duże i bezpieczne , to NIE/ na Warszawskiej ze Staszica jakieś kółko. Kto to planuje. Pozamykać do „więźnia” projektantów

 2. gość pisze:

  Lutek hamuj emocje…projektantów ogranicza prawo własności do nieruchomości, jej wielkość, kształt i wymagania inwestora.

 3. Adan pisze:

  A przy Kauflandzie też są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o rondo?

 4. Realista pisze:

  Tak finansowe ograniczenia

 5. waldek pisze:

  tzw. Lutek to fachowiec , dla prostych ludzi wszystko jest proste,na wszystkim sie znają ,takie ukryte talenty …

 6. logik pisze:

  jeśli ktoś ma talent, jeśli ktoś na wszystkim się zna i nawet jeśli dla takiej osoby wszystko jest proste to wcale nie musi być prostym człowiekiem a wręcz przeciwnie.
  tzw waldek to przykład logicznego nieuka.
  co do skrzyżowania na którym dochodzi notorycznie do wypadków rondo poprawiłoby bezdyskusyjnie bezpieczeństwo, inna możliwość to fotoradar i ograniczenie do 30.
  następne rondo które za chwile będzie kumulować wypadki to na kazanowskiej,gdzie jadący ulicą piłsudkiego będą wpadać na tych wyjeżdzających z 3 maja.

 7. aaa pisze:

  logik ma racje i co do tego ronda na piłsudskiego ,będzie się działo, a waldek to tzw znawca zna się na wszystkim czyli na niczym

 8. mieszkaniec gminy pisze:

  Staszica ,Kaufland , i Gielniowskie to skrzyżowania bardzo niebezpieczne

 9. lutek pisze:

  waldek bujaj się

 10. lutek pisze:

  waldek ,ty z władzy jesteś? wybuduj sobie rondo w domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *