REKLAMA

Kolizja obok Kauflandu w Końskich

Dziś około godziny 12.00 na skrzyżowaniu przy markecie Kaufland doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

REKLAMA

fot. facebook/Koneckie Patrole

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Armii Krajowej trzeźwy 73-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Transporter wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym prawidłowo Mercedesie, którym kierował 57-latek” – informuje sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 zł. Ruch w  tym miejscu odbywał się prawidłowo.

REKLAMA

zdjęcia (facebook/Koneckie Patrole):

REKLAMA

One thought on “Kolizja obok Kauflandu w Końskich

  1. Nemo pisze:

    Jednopasmowe drogi do ronda i rondo z dużą wyspą jednopasmowe i problem zniknie.

    A problem obecnie tkwi w jednym, ktoś cały tydzień wjeżdża na rondo z jednej strony, i wraca podobnie (np. Wojska Polskiego). Jak przyjdzie wjechać temu samemu kierowcy na rondo jadąc (np. Armii Krajowej) to się myli. Bo ze wszystkich stron rondo jest podobne na wjazdach (poza znakami) i kierowcy zamiast patrzeć na znaki to pilnują aby „święte krowy” (piesi nie wtargnęli pod koła, No bo wchodząc po co patrzeć czy ktoś nadjeżdża i tak powinien się zatrzymać przed pieszym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *