Porażka Neptuna w drugim sparingu

Za nami kolejny test mecz Neptuna Końskie przed inauguracją rozgrywek IV Ligi w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. W sobotę konecczanie przegrali z Drogowcem Jedlińsk.

Przed tygodniem miał miejsce pierwszy mecz ekipy trenera Arkadiusza Bilskiego po zimowej przerwie. Nasi przegrali 0:2 po dwóch rzutach karnych z Prochem Pionki. W tę sobotę żółto-niebiescy także zanotowali przegraną 0:2 – tym razem z Drogowcem Jedliński.

Test mecz: Neptun Końskie – Drogowiec Jedliński 0:2 (0:0)

1 Połowa: Herda, Pańtak, Maciejewski, Skalski, Raczyński, Wasik F., Marcinkowski, Testowany, Grudnik, Testowany, Smolarczyk.
2 Połowa: Kaczmarek, Wojna, Skalski, Pakuła, Testowany, Lasak, Musielewicz, Wasik I., Madej, Banasik, Grudnik.

W obu połowach spotkania na boisku zobaczyliśmy dwie niemal inne jedenastki koneckiego zespołu.

Kolejne mecze sparingowe Neptun Końskie rozegra według poniższego harmonogramu (wszystkie na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich):

10 lutego, sobota, godzina 11:00 Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowiec
14 lutego, środa, około godziny 19:00 Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce
17 lutego, sobota, około godziny 11:00 Neptun Końskie – Ceramika Opoczno
24 lutego, sobota, około godziny 11:00 Neptun Końskie – Star Starachowice

Do ligowych bojów nasz zespół powróci w niedzielę 3 marca od rozegrania przełożonego z jesieni starcia z Koroną II w Kielcach.