REKLAMA

Kompletnie pijany jechał przez gminę Radoszyce

Wczoraj w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radoszycach zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 36-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Audi mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Wczoraj w nocy w miejscowości Filipy mundurowi z Komisariatu Policji w Radoszycach zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi. W trakcie rozmowy funkcjonariusze poczuli od mężczyzny woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że 36-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Teraz nieodpowiedzialny mężczyzna stanie przed sądem. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pobawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara grzywny.

REKLAMA
REKLAMA

4 thoughts on “Kompletnie pijany jechał przez gminę Radoszyce

  1. Antonio Banderas 3 marca 2021 at 17:09 - Reply

    Baniak w swym /Audi/ urzadzal bardzo dobre dyskoteki. Dysponouje dobrym nagłośnieiem /Tonsil/ posiada bogaty repertuar na swym pendrive i radio /Sony/ wspaniale gralo. Codziennie byl kilku godzinny koncert az panowie mundurowi wsprosili sie na impreze i ot taki final, dyskoteki w krzaku pomiedzy Filipami a Palegami sie zakonczyly. Bania! juz tesknimy. Podpisano /fani/

  2. Jak nie wiecie jak było to nie opisujcie…………!!!!
    Bo jak można jechać skoro nie było kluczyków w samochodzie tylko były w domu?!
    A młoda chciała się wykazać i naklamala teraz z tego powodu ma złożone papiery do sądu o pomuwienia i o wprowadzenie organów ścigania w błąd.
    Nie wspomnę o tym że ukradła z samochodu 450zl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *