REKLAMA

Kompletnie pijany jechał przez gminę Radoszyce

Wczoraj w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radoszycach zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 36-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Audi mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

„Wczoraj w nocy w miejscowości Filipy mundurowi z Komisariatu Policji w Radoszycach zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Audi. W trakcie rozmowy funkcjonariusze poczuli od mężczyzny woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że 36-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Teraz nieodpowiedzialny mężczyzna stanie przed sądem. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 2 lat pobawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara grzywny.

REKLAMA
REKLAMA

4 thoughts on “Kompletnie pijany jechał przez gminę Radoszyce

 1. Marcin z Wolki pisze:

  Karol. Ale żeś od***al muke

 2. Antonio Banderas pisze:

  Baniak w swym /Audi/ urzadzal bardzo dobre dyskoteki. Dysponouje dobrym nagłośnieiem /Tonsil/ posiada bogaty repertuar na swym pendrive i radio /Sony/ wspaniale gralo. Codziennie byl kilku godzinny koncert az panowie mundurowi wsprosili sie na impreze i ot taki final, dyskoteki w krzaku pomiedzy Filipami a Palegami sie zakonczyly. Bania! juz tesknimy. Podpisano /fani/

 3. Audi a4 pisze:

  Jak nie wiecie jak było to nie opisujcie…………!!!!
  Bo jak można jechać skoro nie było kluczyków w samochodzie tylko były w domu?!
  A młoda chciała się wykazać i naklamala teraz z tego powodu ma złożone papiery do sądu o pomuwienia i o wprowadzenie organów ścigania w błąd.
  Nie wspomnę o tym że ukradła z samochodu 450zl

 4. Audi a4 pisze:

  Tak teraz wygląda Polska policja

Dodaj komentarz