REKLAMA

Koneccy Mikołaje na czterech kołach znów będą pomagać!

Już po raz czwarty koneccy fani motoryzacji organizują bożonarodzeniowy spot charytatywny, którego celem jest wsparcie podopiecznych Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie. Początek wydarzenia w niedzielę o godzinie 14:00 na parkingu przy obwodnicy Końskich (ogólnodostępny parking przy zjeździe w pobliżu Kornicy).

REKLAMA

Foto: Monika Milczarek

Idea jest taka, że uczestnicy przybywają na spot z darami, które trafią później do placówki w Stąporkowie. Co jest potrzebne? Zabawki i pluszaki (w dobrym stanie), artykuły szkolne i papiernicze, słodycze oraz fundusze, które zostaną przeznaczone na prezenty dla dzieciaków.

Co roku na to wydarzenie przybywało mnóstwo osób –„Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Tutaj ważne jest dla nas spotkanie już w świątecznym klimacie z naszymi motoryzacyjnymi przyjaciółmi, ale najważniejsza jest pomoc dla dzieciaków z placówki w Stąporkowie” – mówi nam Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów akcji.

REKLAMA

Wszystkich zainteresowanych wsparciem  akcji zapraszamy już w niedzielę 27 listopada o godzinie 14:00 na parking przy obwodnicy Końskich (parking ogólnodostępny za Stacją Dyszów w stronę Warszawy).

REKLAMA

One thought on “Koneccy Mikołaje na czterech kołach znów będą pomagać!

  1. aaa pisze:

    super ,kamil de best

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *