REKLAMA

Konecki OFF szykuje się do II edycji [wideo, zdjęcia]

Festiwal Konecki OFF zapoczątkowany został w zeszłym roku. Sukces tego wydarzenia zaowocował przygotowaniami do drugiej edycji, która odbędzie się już w niedzielę 25 sierpnia przy Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich.

REKLAMA

Program festiwalu będzie naprawdę rozbudowany. Odbędzie się dużo warsztatów, między innymi z języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci. Oczywiście nie zabraknie występów muzycznych. Jednostka Strzelecka 2160 przeprowadzi pokaz zawierający elementy szkoleniowe strzelców.

„Na pewno powielimy schemat z poprzedniego roku, czyli będą wystawcy, będą warsztaty, pokazy i koncerty. W tym roku nowością będą pokazy mody, bo będziemy mieli trzy lub cztery pokazy mody na scenie głównej w parku” – opowiadała Magdalena Stolarczyk, organizatorka przedsięwzięcia.

REKLAMA

Termin imprezy wyznaczony został na niedzielę 25 sierpnia, a rozpocząć ma się ona między godzinami 10:00 a 11:00. W tym roku głównym celem wydarzenia będzie zebranie środków na pomoc Sebastianowi Makowskiemu. Obserwować postępy akcji „Razem dla Seby” mogą Państwo TUTAJ.

Za organizację festiwalu Konecki OFF odpowiada grupa OFF w składzie: Magdalena Galas Klusek, Magdalena Stolarczyk i Paulina Stępień. Przygotowały one też pewną nowość – „A no i będziemy kręcić film, warsztaty filmowe. Lektorskie swoją drogą i filmowe, dwudniowe, swoją drogą” – opowiadała organizatorka.

Na fanpage’u facebookowym Koneckiego OFFu odbędą się licytacje przedmiotów, które tam razem z ceną wywoławczą będą prezentowane. Licytowanie będzie prowadzone w komentarzach pod odpowiednim postem. Pewne jest już, że pojawi się na niej gliniany oraz duży pluszowy pegaz, który jest symbolem tegorocznej edycji wydarzenia. Będzie też można wylicytować karnety na lekcje pływania, nagranie reklamy przez lektora Jana Salatę, czy gadżety rękodzielnicze.

„Dodatkowo w tym roku pojawi się u nas Jednostka Strzelecka 2160, która pokaże nam jak odbić VIP’a z samochodu, pokaz samoobrony i ratownictwo pola walki” – dodała Magdalena Stolarczyk.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w wideo, które znajduje się powyżej oraz fanpage’u Koneckiego OFFu. Zapraszamy serdecznie 25 sierpnia o godzinie 10:00 do koneckiego domu kultury.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *