Konie znowu górą! Pewna wygrana KSSPR [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie wygrywa trzeci mecz w sezonie grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn i awansuje w tabeli rozgrywek do czołowej czwórki. W sobotę „Konie” bardzo pewnie pokonały SMS ZPRP Kielce.

Tym razem podopieczni trenera Michała Przybylskiego nie pozostawili żadnych złudzeń swoim rywalom. Goście ze stolicy województwa świętokrzyskiego na prowadzenie wychodzili tylko w pierwszym kwadransie tej potyczki. Kolejne minuty pierwszej połowy, a także druga odsłona spotkania należały już w pełni do konecczan. Nasz zespół do przerwy prowadził 14:12, a ostatecznie zwyciężył z SMS’em 26:23. Najskuteczniejszym graczem w barwach klubu z Końskich był młodziutki Paweł Napierała.

KSSPR odnosząc trzecie zwycięstwo w tym sezonie awansowało na czwarte miejsce w tabeli grupy D I Ligi. Za tydzień „Konie” zmierzą się na wyjeździe z Grunwaldem Ruda Śląska, który w lidze na ten moment plasuje się na dziesiątej pozycji.

Po spotkaniu KSSPR Końskie – SMS ZPRP Kielce swoimi wrażeniami o nim podzielił się z nami trener Michał Przybylski. Jego wypowiedź znajdziecie w materiale wideo.

KSSPR Końskie – SMS ZPRP Kielce 26:23 (14:12)
KSSPR: Rafał Janusz, Napierała 7, Woś 5, Sękowski Wiktor, Kozłecki, Sękowski Bartosz 1, Markowski, Biegaj 4, Ciszek, Włodarski 1, Rurarz 5, Kubała 2, Matyjasik 1, Słonicki.