REKLAMA

Końskie: Nietrzeźwy kierowca autobusu stracił prawo jazdy

W poniedziałek rano do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich wpłynęło zgłoszenie, że jedną z dróg w gminie Końskie może poruszać się kierujący autobusem, znajdujący się pod wpływem alkoholu. Podejrzenie zgłaszającego się potwierdziło.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

Po godz. 7.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego koneckiej komendy udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Końskie, gdzie według zgłoszenia miał poruszać się nietrzeźwy kierowca autobusu. Mundurowi napotkali wskazany pojazd. W trakcie wykonywanych czynności potwierdziło się, że 58- latek jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. Kierujący nie przewoził pasażerów. Stracił prawo jazdy a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “Końskie: Nietrzeźwy kierowca autobusu stracił prawo jazdy

  1. Herhor pisze:

    No i objawił się nam kolejny woźnica wielkiego pojazdu który w fantazji swojego napitku postanowił pojechać Ranek jest pomyślał może się uda A tak poważnie jazdą po kielichu to nasza tradycja narodowa, już nasi husarzy na koń 🐎 wsiadali po wypiciu strzemiennego ,no i jak tu po trzezwemu wsiadać

  2. Herhor pisze:

    No cóż będzie musiał sołtys naszego Bedlenka konno jak ułan jeździć

  3. Mefisto pisze:

    Ciekawe, skąd miał alkohol? Może dobrze nie wytrzeźwiał?

Dodaj komentarz