REKLAMA

Niższe ligi: Partyzant gromi KS Smyków w derbach

Przyglądamy się wynikom zespołów z powiatu koneckiego w piłkarskich klasach A i B w weekend 27-28.05.2023. Między innymi rozegrane zostały derby pomiędzy Partyzantem Radoszyce, a KS Smyków. W B Klasie cenne trzy punkty zanotował GLKS Fałków. 

REKLAMA

REKLAMA

A Klasa: 

Samson Samsonów 2 — 1 Radiator$ Stąporków

Radiatorsi zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli. W niedzielę o 15:00 na swoim stadionie podejmą ULKS Łączną.

Partyzant Radoszyce 6 — 0 KS Smyków

Partyzant ma już zapewniony awans, a i tak nie przestaje notować dobrych wyników. Radoszyczanie to liderzy A Klasy i pierwszego miejsca na pewno nic im nie zabierze. KS Smyków plasuje się na 6. miejscu w tabeli. Partyzant w weekend na wyjeździe zagra z Górnikiem Rykoszyn, a Smyków także na stadionie rywala z Astrą Piekoszów.

ULKS Łączna 5 — 1 Tęcza Gowarczów

Tęcza po porażce zajmuje przedostatnie, 13. miejsce w tabeli. W niedzielę o 12:00 gowarczowianie podejmą Victorię Mniów.

B Klasa: 

KS Kamienna Wola 1 — 7 Politechnika Świętokrzyska Kielce

Kamionka jest na 10 miejscu w tabeli (ostatnim spośród zespołów czynnie uczestniczących w rozgrywkach). W niedzielę o 11:00 KS Kamienna Wola na stadionie w Stąporkowie podejmie Polan Pierzchnica.

Orlęta II Kielce 3 — 5 GLKS Fałków

Fałków niespodziewanie pokonał rywala z górnej części tabeli na jego boisku. Po wygranej fałkowianie zajmują 8. miejsce w A Klasie. W przyszły weekend na wyjeździe zagrają z GKS-em II Nowiny.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *